Para lisków Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem pary lisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Para lisków Ślubne, drewniane numerki na stół


Czy szukają Państwo czegoś specjalnego, aby nadać swoim stołom weselnym trochę więcej miłości? Proszę zwrócić uwagę na nasze urocze drewniane numery stołów weselnych z motywem uroczych lisków! Ten element z pewnością roztopi serca i oczaruje Państwa gości. Dzięki pięknemu wzornictwu, te numery stołów dodadzą odpowiednią nutkę romantyzmu do dekoracji weselnej.

Numer jest wydrukowany na wysokiej jakości drewnie, dzięki czemu jest ergonomiczny. Ciepłe kolory i detale pary lisów wprawią Państwa gości w zachwyt. 

Nasz numerek na stół weselny nie skąpi jakości ani stylu - to pewne! Kupcie Państwo już dziś i dodajcie odrobinę słodyczy i romantyzmu.

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również