Białe róże Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże Ślubne, drewniane numerki na stół


Te piękne drewniane numerki stołów weselnych z motywem białych róż będą idealnym akcentem na Państwa weselu. Każdy numerek ma w górnej części zaokrąglone rogi, które ładnie kontrastują z naturalnym wykończeniem drewna.

Te eleganckie detale z pewnością zrobią na Państwa gościach długotrwałe wrażenie. Dodatkowo, dla zwiększenia personalizacji i sentymentu, każdy z numerów zostanie ręcznie ozdobiony Państwa imionami i datą ślubu.

Te unikalne numery stołów, idealne na ceremonie i przyjęcia w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu, pokazują cudowny związek miłości między dwojgiem ludzi, dodając do ogólnej atmosfery Państwa wesela.

Proszę wyjść poza oczekiwania, jeśli chodzi o uczynienie tego dnia jeszcze bardziej niezapomnianym - powiedzcie sobie "tak" z tymi oszałamiającymi numerami stołów!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm