Pióra boho Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem piór boho


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,60 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pióra boho Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Magnes ślubny na lodówkę w stylu Boho to idealne rozwiązanie, jeśli poszukujemy upominku dla naszych gości, który będzie miał nietuzinkowy wygląd oraz będzie pasować do różnych naszych wariacji, jeśli chodzi o aranżacje przyjęcia. Pióra Boho to ślubny magnes, którego wyróżnia motyw wcześniej wspomnianych piór na pewnego rodzaju łapaczu snów, dzięki czemu zyskujemy oryginalny i niepowtarzalny design. W centralnej części umieściliśmy duży napis z podziękowaniami oraz podpis Pary Młodej.

Nie zapomnieliśmy o szczęśliwym grosiku, który znalazł swoje miejsce po prawej stronie. Jeśli chodzi o oprawę kolorystyczną magnesu mamy tutaj do czynienia z pewnego rodzaju przejściem, gdzie na samej górze mamy jasny błękit przypominający niebo, który idąc w dół, zmienia się na biel.

Taki dobór kolorów pozwala nam na dopasowanie ślubnego magnesu do każdego rodzaju przyjęcia, czy to w stylu rustykalnym, Boho lub po prostu utrzymywanego w Bieli lub jasnym błękicie.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm