Pióra boho Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem piór boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Pióra boho Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Magnes ślubny na lodówkę w stylu Boho to idealne rozwiązanie, jeśli poszukujemy upominku dla naszych gości, który będzie miał nietuzinkowy wygląd oraz będzie pasować do różnych naszych wariacji, jeśli chodzi o aranżacje przyjęcia. Pióra Boho to ślubny magnes, którego wyróżnia motyw wcześniej wspomnianych piór na pewnego rodzaju łapaczu snów, dzięki czemu zyskujemy oryginalny i niepowtarzalny design. W centralnej części umieściliśmy duży napis z podziękowaniami oraz podpis Pary Młodej.

Nie zapomnieliśmy o szczęśliwym grosiku, który znalazł swoje miejsce po prawej stronie. Jeśli chodzi o oprawę kolorystyczną magnesu mamy tutaj do czynienia z pewnego rodzaju przejściem, gdzie na samej górze mamy jasny błękit przypominający niebo, który idąc w dół, zmienia się na biel.

Taki dobór kolorów pozwala nam na dopasowanie ślubnego magnesu do każdego rodzaju przyjęcia, czy to w stylu rustykalnym, Boho lub po prostu utrzymywanego w Bieli lub jasnym błękicie.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm