Liście eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Liście eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Drobny i elegancki prezent to idealne rozwiązanie na przyjęcie ślubne. Jeśli dochodzi do tego jeszcze jego funkcjonalność, mamy przepis na naprawdę udany upominek, jakim możemy zaskoczyć naszych gości. Wszystkie te cechy posiadają ślubne magnesy na lodówkę, które na naszej stronie wyróżniają niesamowite design’y utrzymywane w różnych stylach, dzięki czemu trafiamy w gusta każdego z klientów.

Magnes na lodówkę liście eukaliptusa wyróżnia przepiękny naturalistyczny motyw oplecionych kwiatów eukaliptusa dookoła magnesu, dzięki którym mamy wrażenie, że podziękowania w centralnej części zatopione są w pewnego rodzaju naturze. W lewym górnym rogu umieściliśmy grosika, na znak przekazania szczęścia przez Parę Młodą.

Magnes ślubny wykonany jest ze sklejki drzewnej, dzięki czemu mamy pewność wysokiej wytrzymałości naszego podarunku. Idealnie będzie pasować do przyjęć utrzymanych w stylu Boho czy też po prostu tradycyjnych aranżacji.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm