Liście eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,60 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Drobny i elegancki prezent to idealne rozwiązanie na przyjęcie ślubne. Jeśli dochodzi do tego jeszcze jego funkcjonalność, mamy przepis na naprawdę udany upominek, jakim możemy zaskoczyć naszych gości. Wszystkie te cechy posiadają ślubne magnesy na lodówkę, które na naszej stronie wyróżniają niesamowite design’y utrzymywane w różnych stylach, dzięki czemu trafiamy w gusta każdego z klientów.

Magnes na lodówkę liście eukaliptusa wyróżnia przepiękny naturalistyczny motyw oplecionych kwiatów eukaliptusa dookoła magnesu, dzięki którym mamy wrażenie, że podziękowania w centralnej części zatopione są w pewnego rodzaju naturze. W lewym górnym rogu umieściliśmy grosika, na znak przekazania szczęścia przez Parę Młodą.

Magnes ślubny wykonany jest ze sklejki drzewnej, dzięki czemu mamy pewność wysokiej wytrzymałości naszego podarunku. Idealnie będzie pasować do przyjęć utrzymanych w stylu Boho czy też po prostu tradycyjnych aranżacji.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych