Chabry Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,60 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Ślubny magnes na lodówkę Grosik


W obecnych czasach nie jest łatwo znaleźć prezent, który będzie niedrogi, a zarazem bardzo funkcjonalny. Z pomocą przyszły niedoceniane magnesy, dzięki którym można stworzyć coś ładnego, prostego, ale finalnie zaskoczymy gości takim podarunkiem.

Ślubny magnes na lodówkę Chabry to jedna z naszych propozycji dla każdego z państwa, którzy poszukują ozdoby na stół i nie tylko z motywem kwiatów. W motywie Chabrów kwiaty na magnesie znajdują się na dole, można powiedzieć, że wyrastają z podstawy i wprowadzają naturalny efekt.

W centralnej części magnesu znajduje się napis z podziękowaniem oraz podpis Pary Młodej wraz z datą. Szczęście to element naszego życia, który powinien nam towarzyszyć po prostu zawsze, dlatego w prawym górnym rogu umieściliśmy prawdziwego grosika, wierząc, że przyniesie wcześniej wspomniane szczęście osobie obdarowanej.

Ślubny magnes na lodówkę to nie tylko ozdoba, ale także wspomnienia zamknięte w małym serduszku, dzięki którym będziemy mogli powrócić do czasów tego niesamowitego momentu w naszym życiu. Ślubne magnesy stają się coraz bardziej popularne, dlatego warto zwrócić na nie uwagę już dziś i zaskoczyć gości takim małym podarunkiem.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm