Chabry Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem chabrów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Chabry Ślubny magnes na lodówkę Grosik


W obecnych czasach nie jest łatwo znaleźć prezent, który będzie niedrogi, a zarazem bardzo funkcjonalny. Z pomocą przyszły niedoceniane magnesy, dzięki którym można stworzyć coś ładnego, prostego, ale finalnie zaskoczymy gości takim podarunkiem.

Ślubny magnes na lodówkę Chabry to jedna z naszych propozycji dla każdego z państwa, którzy poszukują ozdoby na stół i nie tylko z motywem kwiatów. W motywie Chabrów kwiaty na magnesie znajdują się na dole, można powiedzieć, że wyrastają z podstawy i wprowadzają naturalny efekt.

W centralnej części magnesu znajduje się napis z podziękowaniem oraz podpis Pary Młodej wraz z datą. Szczęście to element naszego życia, który powinien nam towarzyszyć po prostu zawsze, dlatego w prawym górnym rogu umieściliśmy prawdziwego grosika, wierząc, że przyniesie wcześniej wspomniane szczęście osobie obdarowanej.

Ślubny magnes na lodówkę to nie tylko ozdoba, ale także wspomnienia zamknięte w małym serduszku, dzięki którym będziemy mogli powrócić do czasów tego niesamowitego momentu w naszym życiu. Ślubne magnesy stają się coraz bardziej popularne, dlatego warto zwrócić na nie uwagę już dziś i zaskoczyć gości takim małym podarunkiem.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm