Kora z drzewa Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem kory z drzewa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Kora z drzewa Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Poszukiwania prezentu dla gości weselnych to nie jest prosta sprawa. Idealnym rozwiązaniem byłoby znalezienie czegoś prostego, natomiast funkcjonalnego, co pozostanie z gośćmi na dłuższy okres czasu.

Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku okazuje się Magnes ślubny na lodówkę z grosikiem. Taki prosty w wykonaniu drewniany magnes w kształcie serca możemy wręczyć każdemu z gości podczas przyjęcia. Na samym środku magnesu mamy napis ,,Dziękuje”, a w prawym rogu znajdziemy prawdziwego grosika, który ma przynieść naszym gościom szczęście w ramach podziękowania za ich obecność podczas tak ważnego momentu w naszym życiu.

Ślubny magnes na lodówkę to idealna propozycja, kiedy szukamy prostego podarunku.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm