Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Goście na ślubie to element, którego nie może zabraknąć. To przecież dzięki nim człowiek może w przepięknej atmosferze spędzić jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Nie da się ukryć, że każda Para Młoda chce podziękować swoim towarzyszom na uroczystości jakimś małym podarunkiem.

Świetnym wyborem jest ślubny magnes w kształcie serca, który jest nie tylko ozdobą stołu, ale także funkcjonalnym prezentem, jaki możemy umieścić na lodówce w naszej kuchni. Ślubny magnes z eukaliptusem i geometryczną ramką to idealny wybór, w którym stawiany na elegancki design.

Motyw kwiatów eukaliptusa wprowadza lekkiego naturalnego efektu, dzięki któremu możemy wkomponować magnes w nasze aranżacje florystyczne. W prawym górnym rogu możemy ujrzeć prawdziwego grosika, który na znak szczęścia, umieszczony jest w drewnianym magnesie.

Ślubne magnesy na lodówkę zdobywają coraz większą sławę, dlatego warto na nie postawić już dziś!

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych