Góry Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Góry Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Spraw, aby dzień ślubu był wyjątkowy dzięki małym podarunkom dla gości weselnych w postaci magnesów na lodówkę. Ten przemyślany, wyjątkowy prezent to idealny sposób na okazanie wdzięczności tym, którzy pomogli sprawić, by ich wyjątkowy dzień był udany.

Magnes w kształcie serca posiada przyklejony grosik otoczony piękną grafiką błękitnego lasu i gór, przywołując poczucie spokoju i wyciszenia.

W centrum dzieła znajdują się serdeczne słowa wyrażające wdzięczność: "Dziękujemy" nad imionami szczęśliwej pary i datą ślubu.

Umieść go na dowolnej metalowej powierzchni, takiej jak lodówka, szafka lub szafka na dokumenty, aby wysłać wieczne przypomnienie o tym, jak bardzo byliście wdzięczniy za ich obecność w Waszym wielkim dniu. Z tym uroczym magnesem, możesz zachować swoje szczere uznanie na długo po Waszym ślubie!

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm