Białe kwiaty Ślubny magnes na lodówkę z grosikiem

Niepowtarzalne weselne breloki wykonane z drewna w kształcie serca z motywem białych kwiatów z grosikiem na szczęście


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubny magnes na lodówkę z grosikiem


Prezenty dla zaproszonych na wesele gości stanowią już nieodłączny element ślubnego przyjęcia. Zwyczaj obdarowania przybyłych, przyszedł do Polski z Zachodu i okazał się być na tyle wdzięcznym, że przyjął się i w polskiej, weselnej tradycji.

Drobne upominki dla biesiadników stanowią podziękowanie złożone przez Młodą Parę za to, że goście zechcieli przybyć na uroczystość i wspólnie z Nowożeńcami świętować ten ważny dzień.

To również sposób, by utrwalić w pamięci weselników ten czas, by samo spojrzenie na podarek budziło pozytywne skojarzenia. Doskonałym pomysłem na taki upominek dla gości, jest ślubny magnes.

Ten, w kształcie serca, ozdobiony motywem białych kwiatów z przytwierdzonym do niego grosikiem na szczęście, stanowić będzie wspaniałe dopełnienie ślubu organizowanego zarówno w stylu eko, jak i w stylu klasycznym czy nawet glamour

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiary: 6cm x 6cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu