Kwiaty w akwarelowym pasku Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Nie da się ukryć, że magnesy ślubne na lodówkę to w ostatnim czasie bardzo popularny prezent. Idealnie wpasowują się swoim charakterem do ślubów w stylu rustykalnym czy też glamour. Ich przeznaczenie umieszczenia na lodówkę powoduje, że zyskują drugie życie po przyjęciu i mogą zdobić kuchnię.

Ślubny magnes na lodówkę to nie tylko ozdoba, ale także zatrzymany piękny moment w czasie, gdzie spoglądając na magnes, możemy przypomnieć sobie ten wyjątkowy czas. Ślubny magnes kwiaty w akwarelowym pasku to elegancki drewniany magnes, który posiada przepiękny motyw oraz napis z podziękowaniem. Wykonany z drewna gwarantuje wysoką wytrzymałość.

W lewym górnym rogu znajduje się prawdziwy grosik, który ma przynosić szczęście na przyszłość. Ślubny magnes na lodówkę to przedmiot, jaki musicie państwo mieć na swoim ślubie koniecznie!

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm