Ramka z eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Szczęście naszych gości jest najważniejsze, a jeszcze lepszym rozwiązaniem jest możliwość wręczenia im prezentu w ramach podziękowania za obecność na naszym przyjęciu. Idealnym upominkiem będzie ślubny magnes na lodówkę z motywem ramki z eukaliptusa, dzięki któremu goście poczują się docenieni.

Magnes wykonany jest z drewna, dzięki czemu posiada wysoką wytrzymałość. Motyw eukaliptusa otacza cały magnes, pozostawiając na środku miejsce na napis oraz podpis Pary Młodej.

Cały design utrzymany jest w barwach pastelowych z przełamującym kolorem zielonym eukaliptusa. Idealnie może współgrać jako ozdoba na stołach weselnych z różnymi aranżacjami florystycznymi. Pasuje także do przyjęć w stylu rustykalnym, naturalistycznym czy też glamour.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych