Boho kwiaty Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem kwiatów boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Boho kwiaty Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Styl boho jest bardzo często głównym wyznacznikiem stylu, w jakim będzie prowadzone przyjęcie weselne pod kątem wystroju czy też aranżacji florystycznych i nie tylko! Wyszliśmy naprzeciwko oczekiwań naszych klientów i stworzyliśmy ślubny magnes na lodówkę w stylu Boho, który okazuje się furorą.

Wykonany na drewnianej sklejce magnes posiada przepiękny motyw kwiatów Boho, który zajmuje i oplata całą górną powierzchnię magnesu, pozostawiając na środku dużo miejsca na podziękowania oraz podpis Pary Młodej.

Idealnie będzie pasować jako ozdoba do przyjęć w takim stylu czy też do domu, gdzie w kuchni może być subtelnym dodatkiem. Ślubny magnes w stylu Boho to także idealna ozdoba przyjęcia w stylu rustykalnym czy też naturalistycznym dlatego decydując się na owy upominek, otrzymują państwo szeroką gamę możliwości doboru pozostałych ozdób czy akcesoriów.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych