Różowe boho Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem łapacza snów i różowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Różowe boho Ślubne, drewniane numerki na stół


Planują Państwo ślub? Niech Państwa stoły weselne będą eleganckie i nowoczesne dzięki tym stylowym drewnianym numerom stołów.

Delikatny wzór łapacza snów i kwiatw wzdłuż górnej części plus personalizacja za pomocą imion pary młodej i daty ślubu stanowi unikalny akcent, który podkreśli Państwa dekorację weselną.

Dzięki zaokrąglonym narożnikom i wykonaniu z wysokiej jakości drewna, te numery stołów dopełnią romantyczną oprawę Państwa najbardziej oczekiwanego dnia. Proszę obserwować, jak goście będą zachwyceni idealnym połączeniem nowoczesnego stylu i klasycznej elegancji!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm