Mapa Europy Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem mapy Europy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Mapa Europy Ślubne, drewniane numerki na stół


Te wyjątkowe drewniane numerki stołów weselnych pomogą Państwa gościom odnaleźć drogę do miejsc. Wykonane z wysokiej jakości drewna, każdy numer jest ozdobiony specjalnym motywem z mapą Europy, ozdobnymi sercami i uroczym samolotem - stanowiąc idealny romantyczny akcent na weselu lub imprezie okolicznościowej.

Są nie tylko stylowe i eleganckie, ale również bardzo trwałe - zaprojektowane tak, aby służyły Państwa gościom jako pamiątka. Niezależnie od tego, czy chodzi o nadanie idealnego tonu Państwa imprezie, czy o zabranie do domu wspomnień z niej, te numery stołów na zamówienie sprawią, że wszyscy poczują miłość! Proszę zaopatrzyć się w nie już dziś i rozsiewać radość!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych