Mapa Polski Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem mapy Polski


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Polski Ślubne, drewniane numerki na stół


Stwórzcie Państwo na swoim ślubie pełną znaczenia atmosferę dzięki temu pięknemu drewnianemu numerowi stołu! Ten numer stołu z motywem mapy Polski, oddzielonych od siebie serc i unoszącego się między nimi papierowego samolotu jest idealny dla każdej pary, która chce uczcić swój wyjątkowy związek w wielkim stylu.

Niezależnie od tego, czy sami Państwo pochodzą z Polski, czy też po prostu doceniają jej romantyczny urok, te drewniane numery stołów będą imponującym i wyjątkowym dodatkiem do uroczystości.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły, te naturalne numery stołów wniosą do Państwa wyjątkowego dnia zarówno rustykalną elegancję, jak i kaprys. Goście będą zachwyceni zabawnym połączeniem tych elementów, gdy każdy z nich zasiądzie do kolacji, wiedząc, jak wiele myśli zostało w to włożonych. Przynieście Państwo radość i zachwyt wszystkim w tym ważnym dniu dzięki naszym unikalnym drewnianym numerom stołów weselnych!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych