Mapa Polski Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem mapy Polski


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Mapa Polski Ślubne, drewniane numerki na stół


Stwórzcie Państwo na swoim ślubie pełną znaczenia atmosferę dzięki temu pięknemu drewnianemu numerowi stołu! Ten numer stołu z motywem mapy Polski, oddzielonych od siebie serc i unoszącego się między nimi papierowego samolotu jest idealny dla każdej pary, która chce uczcić swój wyjątkowy związek w wielkim stylu.

Niezależnie od tego, czy sami Państwo pochodzą z Polski, czy też po prostu doceniają jej romantyczny urok, te drewniane numery stołów będą imponującym i wyjątkowym dodatkiem do uroczystości.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły, te naturalne numery stołów wniosą do Państwa wyjątkowego dnia zarówno rustykalną elegancję, jak i kaprys. Goście będą zachwyceni zabawnym połączeniem tych elementów, gdy każdy z nich zasiądzie do kolacji, wiedząc, jak wiele myśli zostało w to włożonych. Przynieście Państwo radość i zachwyt wszystkim w tym ważnym dniu dzięki naszym unikalnym drewnianym numerom stołów weselnych!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych