Słoneczniki Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Słoneczniki Ślubne, drewniane numerki na stół


Czy szukają Państwo idealnego dodatku do dekoracji na dzień ślubu? Proszę spojrzeć na ten wspaniały drewniany numerek stołów weselnych! Dzięki motywowi słonecznika ten element z pewnością nada Państwa szczególnemu dniu elegancji.

Już od pierwszego wrażenia ten piękny element zapewnia gościom ciepłą, zachęcającą atmosferę. Projekt tego drewnianego numeru stołu został starannie wykonany, aby stworzyć unikalną i atrakcyjną estetykę, która bez trudu wkomponuje się w wystrój każdego miejsca.

Został wykonany z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały. Można je nawet wykorzystać jako pamiątkę po imprezie, co jest świetnym sposobem na to, aby nigdy nie zapomnieli Państwa wesela!

Jeżeli szukają Państwo czegoś wyjątkowego na swój ślub, to dlaczego nie rozważyć tego drewnianego numeru stołu weselnego? Dzięki żywemu wzorowi słonecznika będzie on przyciągał wzrok podczas Państwa uroczystości i z pewnością spodoba się wszystkim gościom.

Ponadto, gdy noc się skończy, będzie można go zachować na wiele lat błogich wspomnień. Jakby nie patrzeć, nie ma lepszego wyboru niż ten drewniany numerek na stół weselny - bo gdy chodzi o Państwa wielki dzień, nie ma nic mniejszego niż perfekcja!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm