Rustykalne kwiaty Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem rustykalnych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Lustrzane zaproszenia ślubne


Trudno wyobrazić sobie wesele bez kwiatów. Nie tylko oszałamiają swoim pięknem oraz zapachem, stanowiąc doskonałą ozdobę Panny Młodej, wnętrza kościoła czy też weselnej sali, ale są również doskonałym sposobem na zamianę zwykłego zaproszenia ślubnego w takie, które zachwyci zapraszanych gości.

Dlatego też lustrzane zaproszenie ślubne ozdobione motywem rustykalnych kwiatów, jest przedmiotem łączącym w sobie piękno i ponadczasową elegancję. Kwiaty zwracają uwagę swoim pięknem, dzięki temu misternemu motywowi zaproszenie wydaje się być przepustką do raju. Tego rodzaju zaproszenie z pewnością stanie się starannie przechowywaną przez lata pamiątką z uroczystości zaślubin.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych