Rustykalne kwiaty Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Lustrzane zaproszenia ślubne


Trudno wyobrazić sobie wesele bez kwiatów. Nie tylko oszałamiają swoim pięknem oraz zapachem, stanowiąc doskonałą ozdobę Panny Młodej, wnętrza kościoła czy też weselnej sali, ale są również doskonałym sposobem na zamianę zwykłego zaproszenia ślubnego w takie, które zachwyci zapraszanych gości.

Dlatego też lustrzane zaproszenie ślubne ozdobione motywem rustykalnych kwiatów, jest przedmiotem łączącym w sobie piękno i ponadczasową elegancję. Kwiaty zwracają uwagę swoim pięknem, dzięki temu misternemu motywowi zaproszenie wydaje się być przepustką do raju. Tego rodzaju zaproszenie z pewnością stanie się starannie przechowywaną przez lata pamiątką z uroczystości zaślubin.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych