Różowa akwarela Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem różowej akwareli


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różowa akwarela Lustrzane zaproszenia ślubne


Lubisz spoglądać na świat przez różowe okulary? Dla wszystkich Młodych Par, patrzących z optymizmem w przyszłość, ale tez ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania, doskonałym wyborem są lustrzane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem różowej akwareli oraz symbolizującego miłość serduszka.

To urocze, a wręcz słodkie zaproszenia, doskonale sprawdzi się na weselach, na których motywem przewodnim będzie róż bądź fiolet. Dzięki użyciu akwareli staje się delikatne i subtelne, dalekie od dziecięcej infantylności. Wręcz przeciwnie – lustrzane zaproszenie ślubne kojarzy się ze wspaniałym życiem usianym różami. Różowymi oczywiście!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.