Różowa akwarela Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem różowej akwareli


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowa akwarela Lustrzane zaproszenia ślubne


Lubisz spoglądać na świat przez różowe okulary? Dla wszystkich Młodych Par, patrzących z optymizmem w przyszłość, ale tez ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania, doskonałym wyborem są lustrzane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem różowej akwareli oraz symbolizującego miłość serduszka.

To urocze, a wręcz słodkie zaproszenia, doskonale sprawdzi się na weselach, na których motywem przewodnim będzie róż bądź fiolet. Dzięki użyciu akwareli staje się delikatne i subtelne, dalekie od dziecięcej infantylności. Wręcz przeciwnie – lustrzane zaproszenie ślubne kojarzy się ze wspaniałym życiem usianym różami. Różowymi oczywiście!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.