Różowa akwarela tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowa akwarela tablice rejestracyjne


Róż to delikatność, niewinność, ale i zmysłowość, obietnica. Dlatego też jest to doskonały kolor do wykorzystania w przypadku ślubnych dekoracji.

Zastosowany z umiarem zamienić może zarówno weselną salę, jak i weselny pojazd, w coś niepowtarzalnego. Dlatego też ślubne tablice rejestracyjne różowa akwarela cieszą się taką popularnością i z niezmiennym zachwytem zwracają na nie uwagę ślubni goście, a nawet przypadkowi przechodnie.

Różowa akwarela została wykonana z hipsu, którego giętkość ale i trwałość sprawia, że doskonale spełnia on swoje funkcje. Takie tablice rejestracyjne będą doskonale wyglądały na ślubnych zdjęciach, pozostaną także wspaniałą pamiątką, która – przy odpowiednim zaaranżowaniu przestrzeni -– zdobić może przedpokój czy sypialnie młodych małżonków.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu