Różowa akwarela satynowe numerki na stół

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem różowej akwareli


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowa akwarela satynowe numerki na stół


Szukasz wyjątkowych, eleganckich i unikalnych dodatków na swój ślub? Pragniesz czegoś, co przyciągnie uwagę gości i doda magii Twojemu przyjęciu? Jeśli tak, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są satynowe numerki na stół z akrylowego szkła z motywem maźnięcia różową farbą.


Te piękne numerki na stoły są nie tylko praktyczne, ale także wyjątkowo stylowe. Wykonane z wysokiej jakości akrylowego szkła, zapewniają trwałość i doskonałą jakość. Ich delikatny różowy motyw maźnięcia farbą nadaje im subtelnego, romantycznego charakteru, który idealnie wpisuje się w klimat ślubu.


Niezależnie od tego, czy planujesz tradycyjne przyjęcie weselne, czy też bardziej nowoczesne, satynowe numerki na stół z motywem maźnięcia różową farbą są doskonałym dodatkiem. Ich delikatność pozwala na harmonijne połączenie z każdym stylem dekoracji, dodając jednocześnie niezwykłej elegancji i uroku.


Te piękne numerki na stoły nie tylko ułatwią gościom znalezienie swojego miejsca, ale także staną się nietuzinkowym elementem dekoracyjnym na stole. Możesz umieścić je obok delikatnej kompozycji kwiatowej lub ozdobionej szklanym lampionem, tworząc efektowny i zapadający w pamięć wygląd stołu.


Wybierając satynowe numerki na stół z akrylowego szkła z motywem maźnięcia różową farbą, możesz być pewien, że zapewniasz swoim gościom wyjątkowe doświadczenie podczas Twojego ślubu. Ich subtelny wygląd przyciągnie uwagę i stworzy niesamowitą atmosferę romantyzmu i elegancji.


Nie czekaj dłużej! Zamów już dziś satynowe numerki na stół z akrylowego szkła z motywem maźnięcia różową farbą i uczyn swoje wesele jeszcze bardziej wyjątkowym. Zaskocz swoich gości niebanalnymi dodatkami, które na długo pozostaną w ich pamięci.

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm