Ślubne, satynowe numerki na stół Geometryczna ramka z kwiatami

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem geometrycznej ramki z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne, satynowe numerki na stół Geometryczna ramka z kwiatami


Satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką to wyjątkowy element dekoracyjny, który idealnie pasuje do każdej uroczystości weselnej. Ten elegancki numerek na stoły weselne został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność.


Numerek na stół weselny został ozdobiony pięknym motywem geometrycznej ramki z kwiatami, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo estetycznie i oryginalnie. Dodatkowo, można go spersonalizować, wpisując na nim imiona nowożeńców oraz datę ślubu. To sprawia, że każdy z gości będzie miał pewność, że siedzi przy właściwym stole, a jednocześnie zachwyci się piękną oprawą weselnych stołów.


Klasyczna drewniana podstawka, na której znajduje się numerki na stoły weselne, nadaje całości rustykalnego charakteru. Wszystko to sprawia, że ten satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny będzie stanowił doskonały element dekoracyjny dla par, które cenią sobie walory estetyczne i dbają o każdy szczegół w trakcie organizowania swojego wesela.


Jeśli poszukujesz idealnego numerek na stoły weselne, który doda piękna i stylu w trakcie Twojej uroczystości ślubnej, to satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką oraz motywem geometrycznej ramki z kwiatami jest idealnym wyborem. Z pewnością zachwyci nie tylko Ciebie i Twojego partnera, ale również wszystkich gości, którzy wezmą udział w Waszym weselu.

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych