Ślubne, satynowe numerki na stół Kwiaty w akwarelowym pasku

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne, satynowe numerki na stół Kwiaty w akwarelowym pasku


Jeśli szukasz wyjątkowego, eleganckiego dodatku do dekoracji swojego wesela, to satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką jest idealnym rozwiązaniem. Ten piękny numer zachwyci Twoich gości i będzie doskonałym uzupełnieniem eleganckiej atmosfery, jaką chcesz stworzyć w trakcie swojego ślubnego przyjęcia.


To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również wspaniała ozdoba stołu weselnego. Satynowy materiał nadaje mu subtelny i delikatny wygląd, a jednocześnie zapewnia wytrzymałość, co sprawia, że numerek będzie Ci służył przez wiele lat. Drewniana podstawa idealnie kontrastuje z lekkością satyny, co tworzy harmonijną całość.


Jednak to nie wszystko! Numerek na stół weselny może zostać spersonalizowany, aby stał się jeszcze bardziej wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Możesz dodać imiona i datę swojego ślubu, dzięki czemu goście bez trudu zapamiętają ten szczególny dzień. Dodatkowo, motyw kwiatów w akwarelowym pasku wprowadzi romantyzm i delikatność do Twojego wesela, co z pewnością zostanie docenione przez Twoich gości.


Nie wahaj się dłużej i zainwestuj w ten wyjątkowy, dekoracyjny element stołu weselnego. Satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką, z imionami i datą ślubu oraz z motywem kwiatów w akwarelowym pasku, będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają eleganckiej, spersonalizowanej i pięknej dekoracji na swoje wesele.

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm