Ślubne, satynowe numerki na stół Słoneczniki

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem słoneczników


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne, satynowe numerki na stół Słoneczniki


Jeśli szukasz niezwykłego dodatku do swojego weselnego stołu, koniecznie zwróć uwagę na satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką, który jest doskonałą ozdobą dla każdej uroczystości. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, ten elegancki numerki na stół weselny posiada wyjątkowe zdobienia, które z pewnością zachwycą wszystkich Twoich gości.


To wyjątkowy element dekoracyjny, który został ozdobiony imionami i datą ślubu, co sprawi, że Twoja uroczystość będzie jeszcze bardziej osobista i niezapomniana. Motyw słoneczników natomiast dodaje temu numerkowi na stół weselny jeszcze więcej uroku, dzięki czemu wprowadzisz romantyczną i ciepłą atmosferę na swojej uroczystości.


Drewniana podstawa tego numerka na stół weselny zapewnia stabilność i trwałość, a wykonana z satyny tkanina nadaje mu połyskujący i elegancki wygląd. Jest to również wspaniały prezent dla nowożeńców, który może stać się pamiątką na całe życie.

Kombinacja klasycznej drewnianej podstawki i pięknej satynowej tkaniny, a także wyjątkowe zdobienia i motyw słoneczników sprawiają, że ten numerki na stół weselny jest niezwykłym dodatkiem, który wprowadzi do Twojej uroczystości nadzwyczajny klimat. Bez wątpienia zrobi wrażenie na wszystkich Twoich gościach i zapewni niezapomniane wspomnienia na całe życie.

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm