Pomarańczowe kwiaty Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym

3,80 zł
3,80 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym


Podarujcie Państwo swoim gościom podziękowanie w postaci tej pięknie wykonanej butelki ślubnej z zawieszką w kształcie serca. Żywy pomarańczowy motyw kwiatowy na zawieszce z pewnością przyciągnie wzrok Państwa gości.

Ten naprawdę wyjątkowy i przemyślany upominek z pewnością sprawi, że będą oni wspominać Państwa ślub przez długie lata. Nie ulega wątpliwości, że po podzieleniu się tak wielką radością i miłością podczas Państwa ślubu, podarowanie czegoś tak wykwintnego jak ta butelka będzie bardzo docenione. W końcu jaki jest lepszy sposób na wyrażenie wdzięczności niż kreatywność?

Dzięki tym zachwycającym butelkom z zawieszkami na pewno zrozumieją, jak wiele dla Państwa znaczą. Ofiarowanie tych cudownych prezentów to wyjątkowa okazja, aby pokazać, jak bardzo są Państwo wdzięczni za ich obecność podczas tak niezapomnianej okazji.

Niech wiedzą, jak bardzo cieszyli się Państwo z ich życzliwości i wsparcia, dzięki tym pięknym upominkom, które każdy z gości będzie mógł trzymać na pamiątkę Państwa wyjątkowego dnia.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych