Ślubne, satynowe numerki na stół Mapa Polski

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem mapy Polski


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne, satynowe numerki na stół Mapa Polski


Satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką, z imionami i datą ślubu oraz motywem mapy Polski, serduszkami i samolotem to idealny wybór dla par poszukujących eleganckiej i personalizowanej ozdoby na swoje wesele. Ten piękny numerek na stoły weselne został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność na wiele wyjątkowych okazji.


Jego półprzezroczysta tekstura i satynowy połysk podkreślają elegancki wystrój każdego stołu weselnego, a naturalna drewniana podstawka dodaje uroku i ciepła do całego pomieszczenia. Unikalne wyróżniki numeryczne z imionami i datą ślubu uczynią z tego elementu niebanalną pamiątkę dla Młodej Pary, którą będą mogli zachować na całe życie.


Motyw mapy Polski z serduszkami i samolotem to doskonały sposób na wzbogacenie wystroju wesela, szczególnie jeśli Para Młoda kocha podróże i chce podkreślić swoje związki z różnymi regionami kraju. Ten element ozdobny z pewnością przyciągnie uwagę gości i zrobi niesamowite wrażenie.


Zamówienie satynowego półprzezroczystego numerka na stół weselny z drewnianą podstawką, z imionami i datą ślubu oraz motywem mapy Polski, serduszkami i samolotem to gwarancja doskonałej jakości wykonania oraz profesjonalnej obsługi. To z pewnością inwestycja w wyjątkowy element dekoracyjny, który na długo zapadnie w pamięci każdego gościa.

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych