Kwiaty boho Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem kwiatów boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty boho Lustrzane zaproszenia ślubne


Kwiaty są często pojawiającym się motywem, jeśli chodzi o przedmioty służące organizacji wesela. Jednak kwiaty w stylu boho kryją w sobie niepowtarzalny urok i wyjątkowość, zwracają uwagę swoją odmiennością i lekkością. Nic zatem dziwnego, że motyw ten jest często wybierany przez Młode Pary, zaś zaproszenia ozdobione tym motywem, są wyjątkowe.

Lustrzane zaproszenia ślubne ozdobione motywem kwiatów boho, to wyjątkowy sposób, by odmienić wyrafinowane dzięki użyciu lustra zaproszenia, zadając im dodatkowego. Ponadczasowego uroku. Tego rodzaju zaproszenia pasują nie tylko do wesela w stylu boho czy romantycznym, ale nawet do stylu glamour. Staranne wykonanie i wykończenie, nieszablonowość zaproszenia sprawiają, że będzie ono również wspaniałą pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez weselnych gości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych