Tandem Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem tandemu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tandem Lustrzane zaproszenia ślubne


A gdyby tak pojechać do ślubu rowerem? A najlepiej tandemem? Nie trzeba stosować aż tak ekstremalnych rozwiązań, by rower stał się obecny na weselu – wystarczy sięgnąć po uroczy motyw tandemu, który zachwyci zaproszonych gości, nie tylko tych, którzy aktywnie spędzają czas na czterech kółkach.

Lustrzane zaproszenie z motywem tandemu to przedmiot wyjątkowy, nie tylko z uwagi na staranna jakość wykonania i wykończenia. Dzięki motywowi tandemu staje się ono rozwiązaniem nieszablonowym, adresowanym do par ceniących sobie przedmioty wyjątkowe, ale tez otwartych, z dystansem do siebie i do świata. Tego rodzaju zaproszenie to nie tylko sposób na powiedzenie o swojej pasji, ale również doskonały symbol zmierzania we dwoje w tym samym kierunku …

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.