Tandem Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem tandemu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tandem Lustrzane zaproszenia ślubne


A gdyby tak pojechać do ślubu rowerem? A najlepiej tandemem? Nie trzeba stosować aż tak ekstremalnych rozwiązań, by rower stał się obecny na weselu – wystarczy sięgnąć po uroczy motyw tandemu, który zachwyci zaproszonych gości, nie tylko tych, którzy aktywnie spędzają czas na czterech kółkach.

Lustrzane zaproszenie z motywem tandemu to przedmiot wyjątkowy, nie tylko z uwagi na staranna jakość wykonania i wykończenia. Dzięki motywowi tandemu staje się ono rozwiązaniem nieszablonowym, adresowanym do par ceniących sobie przedmioty wyjątkowe, ale tez otwartych, z dystansem do siebie i do świata. Tego rodzaju zaproszenie to nie tylko sposób na powiedzenie o swojej pasji, ale również doskonały symbol zmierzania we dwoje w tym samym kierunku …

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.