Anemone Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
-20%
14,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Anemone Lustrzane zaproszenia ślubne


Lustrzane zaproszenia już od kilku sezonów podbijają serca kolejnych Par Młodych, a także ich gości. Nic w tym dziwnego, bowiem zastosowane materiały pozwalają osiągnąć wrażenie kruchości, unikatowości, a przy tym wciąż to zaproszenie, które przetrwa lata, stając się wspaniałą pamiątką pozwalającą wspominać weselną uroczystość.

Lustrzane zaproszenie ślubne, o niezwykłym kształcie, to nieszablonowe rozwiązanie dla wyjątkowych par. Ozdobione motywem białych anemonów zmienia się w wyjątkowy przedmiot, który zadziwia, zaskakuje i poraża swoim pięknem i ponadczasowa elegancją. Zarówno motyw, jak i kształt zaproszenia, choć wzbudzają zainteresowanie, nie odciągają jednak uwagi od treści zaproszenia. Doskonałe proporcje sprawiają, że zaproszenie tworzy harmonijną całość i jest wyjątkowym sposobem na wyrażenie prośby Pary Młodej o wspólne świętowanie tego czasu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Napisz opinię

Anemone Lustrzane zaproszenia ślubne

Anemone Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem kwiatów anemone

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych