Anemone Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Anemone Lustrzane zaproszenia ślubne


Lustrzane zaproszenia już od kilku sezonów podbijają serca kolejnych Par Młodych, a także ich gości. Nic w tym dziwnego, bowiem zastosowane materiały pozwalają osiągnąć wrażenie kruchości, unikatowości, a przy tym wciąż to zaproszenie, które przetrwa lata, stając się wspaniałą pamiątką pozwalającą wspominać weselną uroczystość.

Lustrzane zaproszenie ślubne, o niezwykłym kształcie, to nieszablonowe rozwiązanie dla wyjątkowych par. Ozdobione motywem białych anemonów zmienia się w wyjątkowy przedmiot, który zadziwia, zaskakuje i poraża swoim pięknem i ponadczasowa elegancją. Zarówno motyw, jak i kształt zaproszenia, choć wzbudzają zainteresowanie, nie odciągają jednak uwagi od treści zaproszenia. Doskonałe proporcje sprawiają, że zaproszenie tworzy harmonijną całość i jest wyjątkowym sposobem na wyrażenie prośby Pary Młodej o wspólne świętowanie tego czasu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych