Eukaliptus Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eukaliptus Lustrzane zaproszenia ślubne


Motyw eukaliptusa coraz częściej pojawia się w kontekście weselnych uroczystości, szczególnie tych organizowanych w duchu minimalizmu, stylu eko czy nawet klasycznego. Dyskretne piękno motywu doskonale sprawdza się w przypadku różnych przedmiotów służących organizacji wesela, również w przypadku zaproszeń.

Lustrzane zaproszenia ślubne ozdobione motywem eukaliptusa sprawią, że chwila zapraszania gości na ślubną uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Delikatny motyw w połączeniu z kruchością i ponadczasowością zaproszenia ślubnego tworzą nieszablonowe zaproszenie, które nie tylko wzbudzi zachwyt na twarzach gości, ale również stanie się dla nich pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych