Eukaliptus Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eukaliptus Lustrzane zaproszenia ślubne


Motyw eukaliptusa coraz częściej pojawia się w kontekście weselnych uroczystości, szczególnie tych organizowanych w duchu minimalizmu, stylu eko czy nawet klasycznego. Dyskretne piękno motywu doskonale sprawdza się w przypadku różnych przedmiotów służących organizacji wesela, również w przypadku zaproszeń.

Lustrzane zaproszenia ślubne ozdobione motywem eukaliptusa sprawią, że chwila zapraszania gości na ślubną uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Delikatny motyw w połączeniu z kruchością i ponadczasowością zaproszenia ślubnego tworzą nieszablonowe zaproszenie, które nie tylko wzbudzi zachwyt na twarzach gości, ale również stanie się dla nich pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.