Pudrowe róże Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Lustrzane zaproszenia ślubne


Oryginalne zaproszenia ślubne? Proszę bardzo – mamy to w swojej ofercie. Niebanalne, w romantycznym, kształcie odrobinę retro, ale biorącym ślub z nowoczesnością w postaci lustrzanej pleksi. Poznajcie nasze lustrzane zaproszenia ślubne z pleksi z motywem pudrowych róż!

Chcecie wywołać pozytywne emocje na twarzach zaproszonych gości weselnych? Lustrzana powierzchnia zaproszeń, w której można się przeglądać jak w prawdziwym lustrze, jest niebanalna i jednocześnie wyjątkowo oryginalna i bardzo nowoczesna. Ozdobny motyw romantycznych, pudrowych róż w otoczeniu gałązek butelkowej zieleni, sprawi, że nasze zaproszenia ślubne idealnie odnajdą się na ślubie i weselu tak nowoczesnym, jak i z elementami retro, ale przede wszystkim doskonale wpiszą się w retorykę romantycznych chwil pełnych miłości i gorącego uczucia.

Elegancji, romantyzmu, a także rustykalnego sznytu nada oryginalny jutowy worek, w którym umieścicie w pełni spersonalizowane lustrzane zaproszenia z pleksi.

 

Biała koperta: GRATIS! Jutowy worek do kupienia oddzielnie

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych