Pudrowe róże Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Lustrzane zaproszenia ślubne


Oryginalne zaproszenia ślubne? Proszę bardzo – mamy to w swojej ofercie. Niebanalne, w romantycznym, kształcie odrobinę retro, ale biorącym ślub z nowoczesnością w postaci lustrzanej pleksi. Poznajcie nasze lustrzane zaproszenia ślubne z pleksi z motywem pudrowych róż!

Chcecie wywołać pozytywne emocje na twarzach zaproszonych gości weselnych? Lustrzana powierzchnia zaproszeń, w której można się przeglądać jak w prawdziwym lustrze, jest niebanalna i jednocześnie wyjątkowo oryginalna i bardzo nowoczesna. Ozdobny motyw romantycznych, pudrowych róż w otoczeniu gałązek butelkowej zieleni, sprawi, że nasze zaproszenia ślubne idealnie odnajdą się na ślubie i weselu tak nowoczesnym, jak i z elementami retro, ale przede wszystkim doskonale wpiszą się w retorykę romantycznych chwil pełnych miłości i gorącego uczucia.

Elegancji, romantyzmu, a także rustykalnego sznytu nada oryginalny jutowy worek, w którym umieścicie w pełni spersonalizowane lustrzane zaproszenia z pleksi.

 

Biała koperta: GRATIS! Jutowy worek do kupienia oddzielnie

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych