Bukiet kwiatów Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem bukietu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Drewniane zaproszenia ślubne


Miłość jest w powietrzu. Spraw, aby Twój wielki dzień był wyjątkowy dzięki naszym zapierającym dech w piersiach drewnianym zaproszeniom ślubnym!

Ta wspaniała papeteria posiada motyw bukietu kwiatów na rogach, co dodaje każdemu zaproszeniu romantyzmu. Dzięki pastelowym odcieniom i misternym detalom, z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości już przy pierwszym spojrzeniu!

Prawdziwym pièce de résistance jest jednak spersonalizowany tekst w środku. Wykonane z eleganckich czcionek, możesz dostosować każde z Twoich zaproszeń do motywu przewodniego Twojego ślubu - czy to w stylu tradycyjnym, czy nowoczesnym.

Aby uzyskać prawdziwie czarującą papeterię ślubną, która emanuje stylem i wdziękiem, nie przegap naszych drewnianych zaproszeń ślubnych!

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.