Bukiet kwiatów Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem bukietu kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Drewniane zaproszenia ślubne


Miłość jest w powietrzu. Spraw, aby Twój wielki dzień był wyjątkowy dzięki naszym zapierającym dech w piersiach drewnianym zaproszeniom ślubnym!

Ta wspaniała papeteria posiada motyw bukietu kwiatów na rogach, co dodaje każdemu zaproszeniu romantyzmu. Dzięki pastelowym odcieniom i misternym detalom, z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości już przy pierwszym spojrzeniu!

Prawdziwym pièce de résistance jest jednak spersonalizowany tekst w środku. Wykonane z eleganckich czcionek, możesz dostosować każde z Twoich zaproszeń do motywu przewodniego Twojego ślubu - czy to w stylu tradycyjnym, czy nowoczesnym.

Aby uzyskać prawdziwie czarującą papeterię ślubną, która emanuje stylem i wdziękiem, nie przegap naszych drewnianych zaproszeń ślubnych!

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.