Liście eukaliptusa z geometryczną ramką drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


8,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką drewniane zaproszenia ślubne


Kiedy lata szkolne przeminą, geometrię można nawet pokochać! A szczególnie geometryczne wzory, niezwykle modne nie tylko w przypadku urządzania wnętrz, ale również organizacji wesel. Wprowadzanie gości w tę „matematyczną” zabawę warto rozpocząć już od wręczenia im pięknego, nieszablonowego zaproszenia o geometrycznym kształcie, które zachwyci wszystkich.
Drewniane zaproszenie w geometrycznej ramce, ozdobione dodatkowo motywem liści eukaliptusa to symbol prostoty, elegancji, ale i wyjątkowego charakteru uroczystości, której zaproszenie dotyczy. To nie tylko wrota do wspaniałej zabawy, ale jedno z tych zaproszeń, które przechowujemy latami, które budzą wspomnienia wspaniałych, radosnych chwil spędzonych na celebrowaniu wspaniałej ceremonii zaślubin.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu