Liście eukaliptusa z geometryczną ramką drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką drewniane zaproszenia ślubne


Kiedy lata szkolne przeminą, geometrię można nawet pokochać! A szczególnie geometryczne wzory, niezwykle modne nie tylko w przypadku urządzania wnętrz, ale również organizacji wesel. Wprowadzanie gości w tę „matematyczną” zabawę warto rozpocząć już od wręczenia im pięknego, nieszablonowego zaproszenia o geometrycznym kształcie, które zachwyci wszystkich.
Drewniane zaproszenie w geometrycznej ramce, ozdobione dodatkowo motywem liści eukaliptusa to symbol prostoty, elegancji, ale i wyjątkowego charakteru uroczystości, której zaproszenie dotyczy. To nie tylko wrota do wspaniałej zabawy, ale jedno z tych zaproszeń, które przechowujemy latami, które budzą wspomnienia wspaniałych, radosnych chwil spędzonych na celebrowaniu wspaniałej ceremonii zaślubin.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu