Chabry Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem chabrów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Chabry Drewniane zaproszenia ślubne


Chabry dotąd kojarzyły się z polnymi kwiatami, ale warto przełamać ten stereotyp i wprowadzić je na salony. A dokładnie, jako motyw zdobiący drewniane zaproszenia ślubne, nadający im niepowtarzalnego charakteru.

Tego rodzaju zaproszenia pasują doskonale zarówno do ślubów w stylu wiejskim, jak i klasycznym, również Pary Młode stawiające na minimalizm docenią ich subtelne piękno. Dodatkowo, wysokiej jakości materiały oraz staranne wykończenie sprawiają, że zaproszenia te odznaczają się wytwornością i ponadczasową elegancją tkwiącą w prostocie. To wyjątkowe zaproszenia, bo i okazja do ich wręczenia jest wyjątkowa.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.