Chabry Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Drewniane zaproszenia ślubne


Chabry dotąd kojarzyły się z polnymi kwiatami, ale warto przełamać ten stereotyp i wprowadzić je na salony. A dokładnie, jako motyw zdobiący drewniane zaproszenia ślubne, nadający im niepowtarzalnego charakteru.

Tego rodzaju zaproszenia pasują doskonale zarówno do ślubów w stylu wiejskim, jak i klasycznym, również Pary Młode stawiające na minimalizm docenią ich subtelne piękno. Dodatkowo, wysokiej jakości materiały oraz staranne wykończenie sprawiają, że zaproszenia te odznaczają się wytwornością i ponadczasową elegancją tkwiącą w prostocie. To wyjątkowe zaproszenia, bo i okazja do ich wręczenia jest wyjątkowa.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.