Drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem serca i Waszego zdjęcia


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,49 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem


Morskie zaproszenia ślubne

Planujecie wziąć ślub nad morzem wśród pokrzykiwań mew, szumu fal i delikatnego piasku urokliwej, romantycznej plaży? A może będzie to nadmorska rezydencja urządzona w eleganckim stylu New England? Jeśli taki jest Wasz zamysł, to my mamy idealne drewniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem!

Drewno i serce

Spójrzcie tylko na delikatne i naturalne, ciepłe drewno, pastelowe barwy Waszego zdjęcia i wspaniałe serce – które w specyficzny sposób wypełni to eleganckie zaproszenie ślubne Venarti. Morskie dodatki ślubne z motywem serca i Waszym zdjęciem są niezwykle subtelne, delikatne i przede wszystkim stylowe. Pokazują umiłowanie do minimalizmu i poszanowanie natury. Wasz gust wzbudzi na pewno zachwyt w oczach zaproszonych gości!

A może macie inny pomysł na ślub w stylu New England? Mamy dla Was morskie nowoczesne zaproszenia ślubne Venarti z puzzlem w tradycyjnym kształcie!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych