Las Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las Drewniane zaproszenia ślubne


Drewniane zaproszenia ślubne z motywem lasu

Jeśli planujecie ślub w stylu rustykalnym, to idealną propozycją najważniejszych akcesoriów ślubnych, czyli zaproszeń, są karty wykonane z drewna. Goście weselni, którzy otrzymają takie rustykalne zaproszenie ślubne, na pewno docenią jego nieszablonowy wygląd.

Naszym zaproszeniom nadaliśmy ozdobny kształt retro, który kojarzy się ze starymi ramami do obrazów lub luster. Niepowtarzalna tekstura drewna idealnie współgra z grafikami lasu i delikatnym cieniowaniem pozostałej przestrzeni, która staje się tłem w kształcie nieba z magicznymi, przyjemnymi obłoczkami. Motyw malowanego lasu umieściliśmy na dole zaproszenia. Resztę powierzchni zajmie treść zaproszenia ślubnego i wszelkie niezbędne informacje o Waszym wydarzeniu.

Biała koperta oraz personalizacja GRATIS.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.