Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne


Drewno już dawno weszło na salony, jako materiał służący do wykończenia, naturalny, subtelny, nienachlany, a przy tym piękny w swojej prostocie. Nic dziwnego zatem, że drewno wykorzystuje się nie tylko jako element aranżacji weselnej sali, ale z niego również mogą być wykonane weselne zaproszenia.  


Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobione pięknym motywem liści eukaliptusa, to wyjątkowy sposób, by zaprosić bliskie nam osoby na ślub i wesele. Zaproszenia te doskonale pasują nie tylko do stylu eko – sprawdzą się również w przypadku ślubów o romantycznym czy wiejskim charakterze. To jedne z tych zaproszeń, które – dzięki ich oryginalności, a także subtelnemu pięknu – będą przechowywane przez lata, stanowiąc miłą pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu