Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne


Drewno już dawno weszło na salony, jako materiał służący do wykończenia, naturalny, subtelny, nienachlany, a przy tym piękny w swojej prostocie. Nic dziwnego zatem, że drewno wykorzystuje się nie tylko jako element aranżacji weselnej sali, ale z niego również mogą być wykonane weselne zaproszenia.  


Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobione pięknym motywem liści eukaliptusa, to wyjątkowy sposób, by zaprosić bliskie nam osoby na ślub i wesele. Zaproszenia te doskonale pasują nie tylko do stylu eko – sprawdzą się również w przypadku ślubów o romantycznym czy wiejskim charakterze. To jedne z tych zaproszeń, które – dzięki ich oryginalności, a także subtelnemu pięknu – będą przechowywane przez lata, stanowiąc miłą pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu