Ramka z eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenia ślubne z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Drewniane zaproszenia ślubne


Planowanie ślubu to ekscytujący czas, ale może też przynieść ze sobą mnóstwo stresu. Musisz znaleźć idealne miejsce, wybrać odpowiedni schemat kolorów, a co najważniejsze, musisz upewnić się, że Twoi goście wiedzą, kiedy i gdzie powinni się pojawić!

Dzięki naszym specjalnym drewnianym zaproszeniom ślubnym, możesz zdjąć jedno zadanie z listy, jednocześnie nadając ton temu, co ma nastąpić. Nasze unikalne ramki zawierają delikatny motyw liści eukaliptusa, który zapewni idealną odrobinę rustykalnego uroku w Waszym szczególnym dniu.

Są one wystarczająco duże, aby pomieścić wszystkie najważniejsze informacje, ale na tyle subtelne, że każda zaproszona osoba będzie wiedziała, że do jej zaproszenia przyłożono odpowiednią uwagę. Nie martw się, że masz dużo osób do wpisania - każde z nich można dostosować do własnych potrzeb, więc lista gości nie wyprze tekstu zaproszenia.

Upewnij się, że wszyscy, którzy się liczą, będą obecni, wysyłając te piękne drewniane zaproszenia ślubne. Twoje eleganckie ramki z subtelnymi detalami z listkami dodadzą odpowiedniej ilości elokwencji i wdzięku w tak serdecznej okazji.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych