Drewniane zaproszenia Serce wzór ramki z eukaliptusa

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia Serce wzór ramki z eukaliptusa


Jeśli chcesz w elegancki i wyjątkowy sposób zaprosić swoich gości na największe wydarzenie w Twoim życiu, sprawdź te ponadczasowe drewniane zaproszenia ślubne z naszej ekskluzywnej kolekcji!

Wykonane z naturalnego drewna, każde zaproszenie ma kształt serca z wyrafinowanym motywem ramki z delikatnymi liśćmi eukaliptusa dla dodania romantyzmu.

Spersonalizuj tekst na zaproszeniach na ten wyjątkowy dzień. Nie zapomnij dodać swoich imion, daty i miejsca - idealne, aby upewnić się, że wszystkie ważne szczegóły zostaną przekazane uczestnikom!

Przestańcie szukać czegoś pasującego do motywu przewodniego Waszych zaślubin: te drewniane zaproszenia ślubne są tak samo klasyczne jak i romantyczne!

 

Biała Koperta:GRATIS! Inne kolory są płatne

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych