Drewniane zaproszenia Serce wzór ramki z eukaliptusa

7,99 zł
7,99 zł



Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia Serce wzór ramki z eukaliptusa


Jeśli chcesz w elegancki i wyjątkowy sposób zaprosić swoich gości na największe wydarzenie w Twoim życiu, sprawdź te ponadczasowe drewniane zaproszenia ślubne z naszej ekskluzywnej kolekcji!

Wykonane z naturalnego drewna, każde zaproszenie ma kształt serca z wyrafinowanym motywem ramki z delikatnymi liśćmi eukaliptusa dla dodania romantyzmu.

Spersonalizuj tekst na zaproszeniach na ten wyjątkowy dzień. Nie zapomnij dodać swoich imion, daty i miejsca - idealne, aby upewnić się, że wszystkie ważne szczegóły zostaną przekazane uczestnikom!

Przestańcie szukać czegoś pasującego do motywu przewodniego Waszych zaślubin: te drewniane zaproszenia ślubne są tak samo klasyczne jak i romantyczne!

 

Biała Koperta:GRATIS! Inne kolory są płatne

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych