Ramka z eukaliptusa Ślubne zawieszki na wódkę

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Ślubne zawieszki na wódkę


Idealne wykończenie butelek z alkoholem na Państwa weselu  dzięki naszym szykownym zawieszkom na alkohol weselny! Te papierowe przywieszki mają urzekający wzór z motywem liści eukaliptusa w stonowanych odcieniach, które nie zdominują Państwa wystroju, ale dodadzą mu elegancji.

Zachowajcie Państwo trwałe wspomnienia z Państwa gośćmi, którzy będą się delektować swoimi napojami ozdobionymi naszymi luksusowymi przywieszkami na alkohol weselny. Nasze ekskluzywne projekty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i delikatnymi detalami, które z pewnością uczynią ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym!

Czy to szampan, piwo z kranu, czy też specjalne koktajle winne - proszę się pocieszyć, że oferują Państwo swoim gościom niezapomniane wrażenia. Już dziś proszę upiększyć swój bar i stacje z napojami dzięki naszym inspirowanym wiecznością przywieszkom na alkohol weselny - stworzonym specjalnie dla zakochanych.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych