Ramka z eukaliptusa Ślubne zawieszki na wódkę

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Ślubne zawieszki na wódkę


Idealne wykończenie butelek z alkoholem na Państwa weselu  dzięki naszym szykownym zawieszkom na alkohol weselny! Te papierowe przywieszki mają urzekający wzór z motywem liści eukaliptusa w stonowanych odcieniach, które nie zdominują Państwa wystroju, ale dodadzą mu elegancji.

Zachowajcie Państwo trwałe wspomnienia z Państwa gośćmi, którzy będą się delektować swoimi napojami ozdobionymi naszymi luksusowymi przywieszkami na alkohol weselny. Nasze ekskluzywne projekty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i delikatnymi detalami, które z pewnością uczynią ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym!

Czy to szampan, piwo z kranu, czy też specjalne koktajle winne - proszę się pocieszyć, że oferują Państwo swoim gościom niezapomniane wrażenia. Już dziś proszę upiększyć swój bar i stacje z napojami dzięki naszym inspirowanym wiecznością przywieszkom na alkohol weselny - stworzonym specjalnie dla zakochanych.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych