Liście eukaliptusa drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa drewniane zaproszenia dla Rodziców


Drewno na ślubie staje się coraz bardziej popularne, coraz więcej elementów związanych z organizacją wesela jest wykonanych z tego jakże wdzięcznego materiału. I choć to zaskakujące rozwiązanie, z drewna mogą być również wykonane zaproszenia na weselną uroczystość, szczególnie te wyjątkowe, dla wyjątkowych gości, jakimi są Rodzice Młodej Pary.

Drewniane zaproszenia, ozdobione dodatkowo wymownymi w swej symbolice liśćmi eukaliptusa, to wspaniały sposób, by nie tylko zaprosić Rodziców do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego dnia ślubu, ale by im podziękować za miłość i trud włożony w wychowanie. Drewniane zaproszenia, kryjące w sobie niezwykły czar i urok, to również wspaniała pamiątka, którą rodzice z pewnością przechowywać będą przez długie lata.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu