Złota ramka geometryczna z kwiatami drewniane zaproszenia ślubne DZ082

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem złotej, geometrycznej ramki z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami drewniane zaproszenia ślubne DZ082


Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy i wyjątkowych gadżetów. Dlatego też, tak ważne dla Młodej Pary chwile, jak zapraszanie gości na ślub zyskują jeszcze na znaczeniu, dzięki pięknym i budzącym zachwyt gości zaproszeniom.

Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobione geometrycznym wzorem, z tekstem zaproszeń ujętym dzięki temu w piękną ramę, to sposób, by przy jednoczesnej ekspozycji tekstu dodać zaproszeniu splendoru, by – łącząc prostotę z wykwintnością – wzbudzić zachwyt zaproszonych gości.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu