Piwonie Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne - motyw piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Zaproszenia ślubne


Wręczanie zaproszeń rodzinie, przyjaciołom i znajomym, to wyjątkowy moment, nierzadko pełne wzruszeń. Układając listę gości, a następnie zapraszając ich na uroczystość zaślubin i wesele, Młoda Para daje wyraz miłości, sympatii, komunikuje, że chce właśnie w takim towarzystwie wkroczyć na nową drogę życia.

Wyjątkowość tej chwili warto podkreślić zaproszeniami, które zachwycą gości, a także staną się dla nich długo przechowywaną pamiątką. Ślubne zaproszenia z motywem piwonii w pastelowych kolorach, to piękny sposób na podkreślenie, jak ważny jest dla Młodej Pary gość.

Starannie wykonane, przyciągające wzrok zaproszenia doskonale pasują niemal do każdego stylu wesela – zarówno klasycznego, romantycznego czy glamour.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu