Kwiaty Anemone Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne - motyw kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty Anemone Zaproszenia ślubne


Kwiaty są nieodłącznym elementem wesela, niezależnie od stylu w jakim jest urządzone. Różnić się mogą tylko gatunki i barwy roślin, uzupełniając, podkreślając czy też stanowiąc główny trzon weselnych dekoracji.

Kwiaty mogą pojawić się również na weselnych zaproszeniach – zawsze są wdzięcznym motywem, który przyciąga wzrok i nadaje zaproszeniu eleganckiego i / lub romantycznego charakteru.

Taki klimat tworzą właśnie kwiaty na zaproszeniu – różowe anemony zachwycają swoją delikatnością i klasycznym pięknem.

Są również symbolem trwałości – kwiaty te zachwycają swoimi kolorami nawet wówczas, kiedy większość roślin już je straciła.

Stają się zatem dobrą wróżbą, a przy tym niezwykłą ozdobą. Nie tylko front zaproszenia, ale również jego środek wypełniają te piękne kwiaty, doskonale pasujące do wesel organizowanych w romantycznym, ale i klasycznym duchu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu