Piwonie Ślubne pudełko na koperty

36,00 zł
36,00 zł


Opis
Opis

Piwonie Ślubne pudełko na koperty


Chwila składania Nowożeńcom życzeń, tuż po wyjściu z Urzędu stanu Cywilnego / Kościoła, jest zawsze ważnym i pełnym wzruszeń momentem ceremonii. Abo dodatkowo podkreślić jego znaczenie, a przy okazji zadbać – zarówno o komfort Młodej pary, jak i zaproszonych gości – warto zadbać o sprawny odbiór prezentów, a także kopert, zarówno z kartkami wypełnionymi życzeniami, jak i tymi, które mają postać pieniężną.

Do wrzucania takich kopert służyć może specjalna skrzynka – pudełko na koperty. Ozdobione motywem kwitnących piwonii ślubne pudełko na koperty, to wspaniały element ślubnej oprawy, który zachwyci gości.

Starannie wykonane pudełko pełni zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną, zaś po weselu może stać się wspaniałą pamiątką, w której przechowywać będziemy ślubne kartki z życzeniami.

Wykonane z grubego kartonu pudełko, odznacza się wysoką jakością wykończenia, przyciąga wzrok i doskonale koresponduje z innymi elementami ślubnych aranżacji.

 

Materiał: Gruby karton

Wymiar pudełka: 24 x 24 x 32cm

 

Personalizacja

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na etykiecie samoprzylepnej, którą należy przykleić na kartonowe pudełko.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu