Piwonie Ślubne pudełko na koperty

36,00 zł
36,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Ślubne pudełko na koperty


Chwila składania Nowożeńcom życzeń, tuż po wyjściu z Urzędu stanu Cywilnego / Kościoła, jest zawsze ważnym i pełnym wzruszeń momentem ceremonii. Abo dodatkowo podkreślić jego znaczenie, a przy okazji zadbać – zarówno o komfort Młodej pary, jak i zaproszonych gości – warto zadbać o sprawny odbiór prezentów, a także kopert, zarówno z kartkami wypełnionymi życzeniami, jak i tymi, które mają postać pieniężną.

Do wrzucania takich kopert służyć może specjalna skrzynka – pudełko na koperty. Ozdobione motywem kwitnących piwonii ślubne pudełko na koperty, to wspaniały element ślubnej oprawy, który zachwyci gości.

Starannie wykonane pudełko pełni zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną, zaś po weselu może stać się wspaniałą pamiątką, w której przechowywać będziemy ślubne kartki z życzeniami.

Wykonane z grubego kartonu pudełko, odznacza się wysoką jakością wykończenia, przyciąga wzrok i doskonale koresponduje z innymi elementami ślubnych aranżacji.

 

Materiał: Gruby karton

Wymiar pudełka: 24 x 24 x 32cm

 

Personalizacja

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na etykiecie samoprzylepnej, którą należy przykleić na kartonowe pudełko.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu