Drewniane zaproszenia ślubne z Parą w tle

Drewniane zaproszenia ślubne z Parą w tle.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne z Parą w tle


Piękne, naturalne zaproszenie ślubne ujmujące swą unikalnością.

Drewno jest wyjątkowe, nie spotka się dwóch identycznie rozstawionych słojów, tak samo wyjątkowa jest miłość.

Z myślą o waszym komforcie dobrano najwyższej jakości drewno. W tle umieszczono szczęśliwą parę ślubną i uroczy bukiet kwiatów. Z pewnością będziecie równie lub jeszcze bardziej szczęśliwi na waszym prawdziwym ślubie.

 

Koperta eko zaprezentowana na filmie jest do kupienia oddzielnie w naszym sklepie

 

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.