Złota ramka geometryczna z kwiatami drewniane zaproszenia ślubne ozdobne

Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne z motywem złotej, geometrycznej ramki z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł brutto
5,99 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami drewniane zaproszenia ślubne ozdobne


Chwila, kiedy Młoda Para zjawia się w domach bliskich osób po to, by zaprosić ich na ślub, jest wyjątkowy, niezwykle doniosły.

Takie same powinny być też zaproszenia – są one bowiem zachętą dla zaproszonych gości, są prośbą Młodej Pary o towarzyszenie im w tym wyjątkowym dniu zaślubin, ale są też pamiątką, którą wiele osób przechowuje przez kolejne lata.

Drewniane zaproszenia ślubne przyciągają wzrok nie tylko modnym ostatnio, geometrycznym wzorem, ale wysoką jakością, starannością wykonania. To również sposób, by podkreślić wyjątkowość zaproszonych gości, by docenić ich gotowość do wspólnej zabawy oraz życzliwość i szczery uśmiech.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?