Ramka z eukaliptusa Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Szklane zaproszenia dla Rodziców


Szklane zaproszenia dla rodziców z eukaliptusem to idealny wybór dla osób poszukujących nietuzinkowego zaproszenia na przyjęcie dla rodziców, które zaskoczy już w fazie wręczania. Wykonane ze szkła zaproszenie wygląda niesamowicie elegancko oraz dostojnie, dzięki czemu wprowadza nas w wyjątkowy nastrój uroczystości.

Szklane zaproszenia w ostatnim czasie zyskują na popularności w Polsce, natomiast my dodaliśmy do nich jeszcze przepiękny motyw ramki z eukaliptusów, dzięki któremu samo zaproszenie pod kątem graficznym jest znacznie ciekawsze. Warto także wspomnieć, że obszar na tekst jest dość dużego rozmiaru, dzięki czemu będziemy mogli umieścić w nim naprawdę wszystko.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych