Ramka z eukaliptusa Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Szklane zaproszenia dla Rodziców


Szklane zaproszenia dla rodziców z eukaliptusem to idealny wybór dla osób poszukujących nietuzinkowego zaproszenia na przyjęcie dla rodziców, które zaskoczy już w fazie wręczania. Wykonane ze szkła zaproszenie wygląda niesamowicie elegancko oraz dostojnie, dzięki czemu wprowadza nas w wyjątkowy nastrój uroczystości.

Szklane zaproszenia w ostatnim czasie zyskują na popularności w Polsce, natomiast my dodaliśmy do nich jeszcze przepiękny motyw ramki z eukaliptusów, dzięki któremu samo zaproszenie pod kątem graficznym jest znacznie ciekawsze. Warto także wspomnieć, że obszar na tekst jest dość dużego rozmiaru, dzięki czemu będziemy mogli umieścić w nim naprawdę wszystko.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych