Kwiaty Eustoma Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenia ślubne z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty Eustoma Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne


Czy planujesz najpiękniejszy i najbardziej romantyczny ślub w historii i szukasz oryginalnych zaproszeń? Nie szukaj dalej. Drewniane zaproszenia to strzał w dziesiątkę! Idealny dotyk wyrafinowania, nasze drewniane zaproszenia będą spersonalizowane z Twoimi danymi i ozdobione różowymi kwiatami eustomy dla delikatnego, pięknego wyglądu.

Każde zaproszenie jest wykonane z wysokiej jakości drewna i zaprojektowane tak, aby zachwycać swoim ozdobnym kształtem. Twoi goście będą zachwyceni, gdy je otrzymają.

Możesz nawet wybrać krój pisma i kolor czcionki, aby uzyskać naprawdę unikalną prezentację, która przemawia do Twojego indywidualnego stylu.

Upewnij się, że wszyscy wiedzą, jak ważną rolę odgrywają będąc na Waszym ślubie, wysyłając im jedno z naszych luksusowych drewnianych zaproszeń ślubnych.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych