Pingwiny, drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pingwinów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pingwiny, drewniane zaproszenia ślubne


Co mają pingwiny do ślubnej uroczystości? Okazuje się, że te sympatyczne ptaki wzbudzają sympatię zarówno samej Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Nic więc dziwnego, że wizerunek pingwinów jest coraz częściej wykorzystywanym motywem w trakcie organizacji ślubu.

Zaproszenia ślubne drewniane stanowią najlepszy przykład tego, jak uroczy jest to motyw i jak bardzo słodkie pingwiny pasują do zakochanej pary i wyjątkowego dnia ślubu.

Zaproszenia ozdobione pingwinkami nie tylko będą sympatycznym sposobem na przekazanie gościom swojej prośby, ale i wspaniałą pamiątką dla weselnych weselników, która nawet po latach pozwoli im wrócić wspomnieniami do dnia ślubu, w którym uczestniczyli.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu