Białe róże - Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem kwiatów boho


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże - Ślubne, drewniane zawieszki


Zawieszki ślubne stają się coraz bardziej modne, bowiem Młode Pary odkrywają szerokie możliwości ich zastosowania.

Tym najpopularniejszym, jest ozdabianie zawieszkami butelek ślubnych trunków, nie tylko po to, by dodać im szlachetności, ale raczej weselnego charakteru, by uczynić je również doskonałym prezentem dla gości.

Drewniane zawieszki, ozdobione motywem białych róż, to wyjątkowo piękny element ślubnego wystroju. Łączy w sobie klasyczną elegancję z materiałem, który coraz częściej wykorzystywany jest na weselach, czyli z drewnem.

Taka zawieszka przyciągnie wzrok wszystkich gości, doskonale korespondować będzie też z bielą obrusów, prostotą zastawy czy bukietami świeżych kwiatów.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu